Imprimare

Sumar job

Asigurari
Nivel experienta
6 - 12 luni
2 - 3 ani
3 - 5 ani
Tip contract
Part-time
Acasa
Nivel studii
Liceu
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
20-05-2013 : 19-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 96
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
97 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 20-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Ai un calculator si o imprimanta? Vrei sa castigi bani?- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si negociere, aptitudini de vanzare, atitudine proactiva si orientare spre client, seriozitate.
- Promovarea serviciilor companiei;
- Realizarea unui portofoliu de clienti diversificat de persoane fizice si juridice;
- Administrarea permanenta a portofoliului de clienti.

Cerinte

- Persoana care doreste obtinerea unor venituri suplimentare;
- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte operare PC;

Beneficii Oferite

- Comisioane atractive pentru toate tipurile de polite de asigurare, de la toti asiguratorii;
- Acces gratuit la o platforma performanta de emitere online a politelor de asigurare
- Suport din partea managementului companiei pentru solutionarea rapida si corecta a dosarelor de dauna ;
- Sprijin permanent in dezvoltarea afacerii;
- Program de lucru flexibil.

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-romania/broker-de-asigurari-1008528.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne