Imprimare

Sumar job

Posturi disponibile
2
Domeniu
Restaurante / hoteluri / catering
Turism
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Sezonier
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
20-05-2013 : 19-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 66
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
67 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 20-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Selectam cuplu pentru domeniu hotelier insulele grecesti,ospatara + general worker ,Rhodos,salarizare 500 euro net,cazare si masa gratuite,plecare imediata,perioada contractuala mai-octombrie

Cerinte

limba engleza nivel mediu,disponibilitate imediata,posibilitate de achitare a transportului pina la destinatia jobului,experienta pentru posturile vizate este obligatorie

Beneficii Oferite

cazare,masa asigurate de catre angajator

Gaseste toate anunturile pentru meseria Ospatar

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-romania/cuplu-hotelier-grecia-1008592.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne