Imprimare

Sumar job

10
Domeniu
Restaurante / hoteluri / catering
Nivel experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
Tip contract
Sezonier
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
450 - 700 Euro
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
29-05-2013 : 28-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 24
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
25 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 29-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Ospatarite in hoteluri 4-5 stele insulele grecesti ,sezonier ,persoanele pana in 30 de ani nu necesita experienta,virsta 18-45 de ani,limba engleza nivel conversational .
Nu se percepe comision la plecare!

Cerinte

La acest tip de job se accepta personal cu experienta pentru postul vizat,LIMBA ENGLEZA OBLIGATORIE!nu aplicati daca nu corespundeti cerintelor

Beneficii Oferite

Salarizare 550-700 euro net,posibilitate de continuare a contractului in extrasezon, cazare+3 mese pe zi,asigurari sociale platite de angajator,o zi libera pe saptamana, 8 ore pe zi.

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-romania/ospatarite-grecia-fara-comision-la-plecare-1009458.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne