Imprimare
PDF

Client direct sau reprezentant Oriflame, comision 23-40% si premii la inscriere, aplica CV-ul sau trimite sms la 0723.029.302!

Sumar job

Companie
SC Jolly Business SRL
Posturi disponibile
50
Domeniu
Alte domenii
Distributie
MLM / Colaborari
Serviciu Clienti
Vanzari
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
08-06-2013 : 24-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 12
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
13 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 25-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

CANDIDATUL IDEAL:
Ti-ar prinde bine 100-300 lei in plus pe luna? Sau vrei sa cumperi la pret bun cosmeticele pentru acasa? Pentru pachetul tau gratuit de inscriere aplica CV-ul tau sau trimite sms la 0723.029.302 cu numele, varsta si localitatea. Gasesti mai jos detalii, sau pentru a studia mai atent oportunitatile, premiile si chiar catalogul Oriflame poti accesa www.orif-inscriere.ro

Cerinte

Ce-ti propunem:
1. Arata catalogul prietenelor tale!
2. Notează-ti comenzile primite si transmite-le catre Oriflame;
3. Primesti produsele in maxim 3 zile;
4. Imparte produsele clientelor tale si colectează banii (ai 18 zile la dispozitie);
5. Achita factura primita si ia-o de la capat cu noul catalog!

Beneficii Oferite

Ce-ti oferim:
Pachet gratuit de inscriere, cu toate materialele necesare!
1. Comision:
-23% pentru comenzi peste 50 lei;
-30% pentru comenzi peste 250 lei (3-4 cliente, castigul tau 75 lei);
-40% pentru comenzi de minim 500 lei! (6-8 cliente, castigul tau minim 200 lei!)
2. Premii:
-de bun-venit, in primele tale 3 campanii de activitate;
-de loialitate,pentru cei activi in fiecare catalog.
3. Sprijinul permanent al unui lider de vanzari.
Ce-ti trebuie ca sa incepi? Desigur, un catalog Oriflame. Il primesti de la noi, impreuna cu alte materiale informative, imediat ce ne trimiti datele de contact prin oricare din modalitatile de mai jos:
-aplicand CV-ul tau;
-sms la 0723.029.302 cu numele, varsta si localitatea.
Te contactam imediat

Descrierea firmei

Recrutare reprezentanti de vanzari

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-romania/client-direct-sau-reprezentant-oriflame-comision-23-40-si-premii-la-inscriere-aplica-cv-ul-sau-trimite-sms-la-0736387659-1009058.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne