Imprimare

Sumar job

Nivel experienta
1 - 2 ani
2 - 3 ani
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Alba Iulia
Calarasi
Tulcea
Tara
ROMANIA
Valabilitate
10-06-2013 : 10-07-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 6
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
7 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 10-06-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

- Receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele
- Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor

Cerinte

- Studii tehnice de specialitate
- Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice si in automatizari
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

Beneficii Oferite

- Job stabil
- Cadru de lucru dinamic şi profesionist
- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

Descrierea firmei

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Tehnician

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-alba-iulia/tehnician-service-utilaje-agricole-1010310.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne