Imprimare

Sumar job

1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Master
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
11-06-2013 : 27-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 26
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
27 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 28-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Cautam ospatari - pentru Restaurant-Hotel - in FRANTA
- Experienta si LB. Franceza la nivel AVANSAT ; este cerinta OBLIGATORIE (nu se iau in considerare cv-urile fara aceasta cerinta)- CV-uri + FOTO la resurse umane : deco_cv @ yahoo.com

Cerinte

- LB. Franceza la un nivel avansat - OBLIGATORIU
- exprienta in domeniul barurilor, restaurantelor, in special servire
- experienta de servire in afara (in special in Franta, constituie un avantaj in selectie)
- aspect fizic placut
- se cauta in mod special fete (dar si baieti care corespund cerintelor)
- o persoana amabila, care nu se enerveaza, energica si atenta la cerintele clientului

Beneficii Oferite

- se ofera contract cu norma intreaga (3-6 luni cu posibilitate de prelungire pana la 2 ani)
- salariu si diurna
- ore suplimentare platite
- cazare este gratuita
- transportul este gratuit
- se ofera masa in bucataria restaurantului

Descrierea firmei

Agent de munca temporara si Producator de mobilier

Gaseste toate anunturile pentru meseria Ospatar

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-bucuresti/ospatar-franta-obligatoriu-franceza-avansat-1009364.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne