Imprimare
PDF

MANAGER RAION JUNIOR -FOOD&NONFOOD - DISPONIBILITATE RELOCARE IN TARA

Sumar job

Companie
AUCHAN ROMANIA
Posturi disponibile
1
Domeniu
Aprovizionare / Achizitii
Logistica
Management
Vanzari
Nivel experienta
2 - 3 ani
3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Master
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Constanta
Galati
Ploiesti
Tara
ROMANIA
Valabilitate
21-05-2013 : 20-06-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 149
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
150 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 21-05-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Managerul comercial defineste, impreuna cu echipa comerciala o politica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale din raionul sau. El este responsabil cu rezultatele contului sau de exploatare, garantul satisfactiei clientilor si al aplicarii politicilor comerciale si umane in sectorul sau de activitate.
- organizeaza activitatea comerciala a raionului
- se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a satisface cererea clientilor, respectand structura gamei
- fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
- asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
- analizeaza si concepe planul comercial anual
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
- organizeaza si gestioneaza echipa din subordine

Cerinte

- mobilitate nationala|regionala
- 1- 3 ani experienta relevanta in munca
- studii superioare absolvite
- cunoasterea unei limbi straine(engleza|franceza)
- onestitate, dinamism
- implicare, determinare
- capacitate de efort sustinut
- abilitati de relationare
- abilitati de coordonare si management al echipei

Beneficii Oferite

- training inten
- Pachet salarial atractiv
- Prime
- Reale oportunitati de dezvoltare profesionala

Descrierea firmei

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Interviu online Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-constanta/manager-raion-junior-food-nonfood-disponibilitate-relocare-in-tara-1008740.html

Legaturi Utile

Urmareste-ne