Imprimare
PDF

DIRECTORI REGIONALI VANZARI - ZONA Transilvania, ZONA Est, ZONA Oltenia

Sumar job

Companie
SC CROCO SRL
Posturi disponibile
3
Domeniu
Alimentatie / Comert
Vanzari
Nivel experienta
2 - 3 ani
3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
13-02-2013 : 15-03-2013
Vizite
0

La acest job au aplicat 4
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
5 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Postat la: 13-02-2013Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati

Nivel salarial : fix + grila la nivelul pietei pentru firmele mari in domeniu.
Masina, telefon de serviciu, etc.

Cerinte

Experienta pe acest post sau pe un post similar minim 3 ani in firme de notorietate din FMCG si cel putin 1,5 ani in aceeasi firma.Obligatoriu domiciliu in zonele mentionate: zona Transilvania, zona Est, zona Oltenia.

Descrierea firmei

FIRMA PRODUCATOARE DE BISCUITI MARCA CROCO

Sursa http://www.myjob.ro/locuri-munca-romania/directori-regionali-vanzari-zona-transilvania-zona-est-zona-oltenia-999868.html

Job-uri Braila

Legaturi Utile

Urmareste-ne